Muslimové nás chtějí povraždit, přečtěte si Korán. A eurofilové si s námi vytírají podlahu, zahřměl Geert Wilders

05.11.2016 13:05

Nizozemský server elsevier.nl připomíná, že radikální politik Geert Wilders hodlá vyhrát příští volby v Nizozemském království s jednostránkovým programem, který stojí na dvou pilířích – na deislamizaci země a na osvobození Nizozemska od údajného diktátu EU. „Eurofilové“ z Bruselu si prý s Nizozemci dělají, co chtějí a s jejich suverenitou a prosperitou si vytírají podlahu.

Muslimové nás chtějí povraždit, přečtěte si Korán. A eurofilové si s námi vytírají podlahu, zahřměl Geert Wilders
Foto: Mwl.nl
Popisek: Kontroverzní nizozemský politik Geert Wilders

Wildersova Strana pro svobodu (PVV) svůj volební program shrnula na jednu stránku A4. Wilders v kostce hlásá, že Nizozemsko bývalo krásnou zemí, ale pod vedením premiéra Marka Rutteho se z Nizozemska stává islámská země. V programu, který Strana pro svobodu uveřejnila už v srpnu, Wilders slibuje, že nechá zavřít všechny mešity. „Vrátím vám vaši zemi,“ slibuje doslova. Prý Nizozemcům vrátí svobodu a kulturu.

PVV nechce dopustit, aby se z Nizozemců stali cizinci ve vlastní zemi, což se podle názorů politiků tohoto uskupení již děje. Proto také chtějí zakázat Korán. „Muslimové nás chtějí zavraždit. Když si přečtete Korán, nebudete o tom mít pochybnosti,“ říká také Wilders.

Sluší se také připomenout, že Wilders stojí před soudem, protože se nepřijatelným hanlivým způsobem vyjadřoval na adresu Maročanů.

Vedle islámu Wilders bojuje také proti EU. „Eurofilové z Bruselu si vytírají podlahu s naší suverenitou, identitou a prosperitou, pokud neschválíme dohody, o které nestojíme, jako se to stalo v případě dohody s Ukrajinou, u které nás drželi pod krkem,“ hřímá Wilders.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Hurá, uhlí jede z Austrálie.“ A lídr ODS to schytal od kmeta

20:46 „Hurá, uhlí jede z Austrálie.“ A lídr ODS to schytal od kmeta

Super zpráva. Tak okomentoval lídr krajských voleb a nynější náměstek hejtmana Moravskoslezského kra…