Můžete si koupit tričko proti Putinovi. Sehnat se dá na internetu

19.11.2014 15:50

Internetový obchod teespring.com, který nabízí vytvoření trička s libovolným nápisem, začal nabízet tričko s nápisem „Nechceme Stalinova následníka v Praze“, který je vyveden pod dvěma černobílými fotografiemi ruského prezidenta Vladimira Putina a bývalého sovětského vůdce J. V. Stalina.

Můžete si koupit tričko proti Putinovi. Sehnat se dá na internetu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karikatura Vladimira Putina
reklama

Zmíněný internetový obchod přijímá pouze platby v amerických dolarech, lze tedy předpokládat, že se nachází na území USA. Celé tričko je na temně červeném pozadí. Nabídka je uvozena větou „Vyjádřete svoji nespokojenost s politikou prezidenta ČR a dejte červenou kartu Zemanovi a Stalinovým nástupcům, které tento `představitel` naší země bezostyšně zve na státní návštěvy.“ Vyobrazené tričko je nabízeno za 18 amerických dolarů, tedy přibližně za 420 Kč.

Obchod tak reaguje na včera zveřejněnou zprávu o tom, že český prezident Miloš Zeman pozval na leden příštího roku do ČR prezidenty čtyř mocností, které vyhrály druhou světovou válku. Kontroverze způsobilo, že mezi pozvanými je i současný ruský prezident Vladimir Putin.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…