Na Václavském náměstí se zapálil muž, kolemjdoucí ho uhasili

18.01.2019 16:00 | Zprávy

V Praze na Václavském náměstí u sochy svatého Václava se dnes kolem 15:00 polil hořlavinou a zapálil čtyřiapadesátiletý muž, píše ČTK.

Na Václavském náměstí se zapálil muž, kolemjdoucí ho uhasili
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místo sebeupálení Jana Palacha na Václavském náměstí

Kolemjdoucí ho uhasili, informovala na Twitteru policie. Podle záchranné služby muž utrpěl popáleniny na zhruba 30 procentech těla. Údajně očitý člověk na místě ČTK řekl, že viděl hořícího muže, který měl popálené ruce a obličej.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Mnichov

Pane doktore, rád bych si ujasnil váš postoj k české otázce a k Benešovým dekretům. Několikrát jste přidal rovnítko mezi Mnichovem a postojem některých reprezentantů bývalé opozice ve vztahu k Ukrajině. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vlasy mi vstávaly hrůzou“. Vyskočil 17. listopadu raději odjíždí z Prahy

6:47 „Vlasy mi vstávaly hrůzou“. Vyskočil 17. listopadu raději odjíždí z Prahy

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Vlasy mi vstávaly hrůzou, když jsem v televizi viděl oslavy na Ná…