Na demonstraci dalo vládě výpověď 150 lidí

10.12.2011 21:54

Dnes odpoledne se v Chomutově uskutečnila demonstrace s názvem Dáme výpověď vládě. Formulář výpovědi podepsalo zhruba 150 lidí, což potvrdilo Hnutí za přímou demokracii.

Na demonstraci dalo vládě výpověď 150 lidí
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Výročí 17. listopadu lidé využili k demonstraci proti vládě
reklama
Akci pořádalo HzPD ve spolupráci s Iniciativou za demisi vlády a skupinou Ne základnám, akce trvala zhruba dvě hodiny. Formulář ve formátu A0, na který se vejde 360 jmen, podepsalo zhruba 150 lidí.

Negativní reakce nebyly

"Lidé berou výpověď vládě velmi pozitivně. Negativní ohlasy nebyly, nepřišel ani nikdo ze zástupců města či jiných politiků," řekl autor nápadu František Vlásek.

Dodal, že celostátní akce, která začala 17.listopadu v Praze a Brně, kde výpověď podepsala zhruba tisícovka lidí, je dlouhodobější. "Chceme ji nechat běžet minimálně do jara, abychom získali co nejvíce podpisů. Až jich bude víc, slepíme je dohromady do jednoho pásu a ten celý předáme vládě," dodal.

K tématu:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

17:15 Volný vystoupil. Všichni v šoku: Organizovaný zločin! Chystá se provokativní umrtí pacientů... Tady se vyrábí další Breivik, jestli někomu rupne v kouli. Varuji vás

Poslanec Lubomír Volný dnes opět na plénu Poslanecké sněmovny hovořil bez roušky. Mluvil mimo jiné o…