Na demonstraci dalo vládě výpověď 150 lidí

10.12.2011 21:54

Dnes odpoledne se v Chomutově uskutečnila demonstrace s názvem Dáme výpověď vládě. Formulář výpovědi podepsalo zhruba 150 lidí, což potvrdilo Hnutí za přímou demokracii.

Na demonstraci dalo vládě výpověď 150 lidí
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Výročí 17. listopadu lidé využili k demonstraci proti vládě

Akci pořádalo HzPD ve spolupráci s Iniciativou za demisi vlády a skupinou Ne základnám, akce trvala zhruba dvě hodiny. Formulář ve formátu A0, na který se vejde 360 jmen, podepsalo zhruba 150 lidí.

Negativní reakce nebyly

"Lidé berou výpověď vládě velmi pozitivně. Negativní ohlasy nebyly, nepřišel ani nikdo ze zástupců města či jiných politiků," řekl autor nápadu František Vlásek.

Dodal, že celostátní akce, která začala 17.listopadu v Praze a Brně, kde výpověď podepsala zhruba tisícovka lidí, je dlouhodobější. "Chceme ji nechat běžet minimálně do jara, abychom získali co nejvíce podpisů. Až jich bude víc, slepíme je dohromady do jednoho pásu a ten celý předáme vládě," dodal.

K tématu:

reklama

autor: joh

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

potíraní dezinformací

Vaše vláda chce neustále bojovat proti dezinformacím, ale zároveň šetříte ve školství. Nemáte dojem, že to nejde dohromady? A co třeba využít peníze na potírání dezinformací a dát je do školství? A co to vlastně ta dezinformace je? Co když se něco jeví jako dezinformace, ale za chvíli se ukáže, že j...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

FOTO Jakub Železný si rýpnul do Pavla i Lipavského v OSN. Rozpoutal bouři

21:01 FOTO Jakub Železný si rýpnul do Pavla i Lipavského v OSN. Rozpoutal bouři

Moderátor České televize Jakub Železný si povšiml „chyby“, které se prezident Petr Pavel dopustil na…