Na dopravě skončil kvůli registru další úředník

01.08.2012 21:33 | Zprávy

Na ministerstvu dopravy skončila kvůli problémům registru aut vedoucí oddělení správy registru vozidel Eva Zlámalová. ČTK to potvrdil mluvčí MD Zdeněk Neusar. Odbor při problémech s registrem špatně komunikoval, napsaly Novinky.cz.

Na dopravě skončil kvůli registru další úředník
Foto: LIDEM
Popisek: Exministr dopravy Pavel Dobeš

Ministr dříve kvůli registru odvolal šéfa úseku silniční dopravy Karla Pešku. Dalším pěti vedoucím, mj. Zlámalové, sebral osobní ohodnocení.

„Ze strany tohoto odboru bylo podceněno školení odpovědných pracovníků na přepážkách v jednotlivých obcích a zároveň jsme nebyli spokojeni s přístupem odboru a řešením problémů v průběhu krizových momentů při spuštění nového registru vozidel,“ uvedl v tiskové zprávě náměstek ministra Ivo Toman.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náhoda? Pšenák a Rakušan. Vidlák vidí souvislost

15:20 Náhoda? Pšenák a Rakušan. Vidlák vidí souvislost

Předseda hnutí Stačilo! Daniel Sterzik se rozzlobil. Takřka do běla ho rozpálil muž stojící na jedné…