Na dům rodiny popálené Natálky je uvalena exekuce

13.03.2012 16:31

Na dům v Budišově, který koupila rodina popálené Natálky, je vypsáno několik exekucí. Vyplývá to z výpisu z katastru nemovitostí. Majitelka domu a zároveň matka dívky Anna Siváková však říká, že o ničem neví.

Na dům rodiny popálené Natálky je uvalena exekuce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační koláž.

Ve výpisu z katastru nemovitostí, který je volně přístupný na internetu, je uvedeno, že na dům Natálky a její rodiny se váže několik exekučních příkazů k prodeji nemovitosti. Informoval o tom Opavský deník.

Matka dívky, kterou popálili žháři v dubnu roku 2009, však tvrdí, že o ničem neví. Považuje to za další útok na její rodinu. "Jsou to jen fámy, není to pravda, jsou to blázni," prohlásila Anna Siváková, zároveň majitelka domu.

Jejího tvrzení se zastává i starosta Budišova Rostislav Kyncl. "Ani na radnici nic nepřišlo, určitě se ale o to začnu zajímat," odmítl, že by o exekucích něco slyšel.

Exekutoři zatím odmítají uvést podrobnosti. "Jsme vázáni mlčenlivostí," uvedl například exekutor z Opavy Dalimil Mika. Ten údajně řeší příkaz z prosince loňského roku.

Podle slov odborníků je nakonec možné, že rodina o exekucích skutečně neví, ale exekuce zároveň existují. Stačí, když by rodina nevyzvedávala doporučené zásilky od soudu.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lhář! Daně, naše daně! Konec vlády jedné straky! Minář se svým zástupcem křičeli na Václaváku

19:13 Lhář! Daně, naše daně! Konec vlády jedné straky! Minář se svým zástupcem křičeli na Václaváku

Spolek Milion chvilek pro demokracii odstartoval v úterý večer na Václavském náměstí sérii protestů …