Na mně se dá dříví štípat, usmívala se Peake v ČT

18.03.2013 22:57 | Zprávy

Podle Karolíny Peake se ona a její strana LIDEM nesnaží vytvářet kolem nového ministra obrany Vlastimila Picka nějaký tyjátr. Prý pouze upozorňuje na změnu v tvrzeních premiéra Petra Nečase.

Na mně se dá dříví štípat, usmívala se Peake v ČT
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně strany LIDEM Karolina Peake

Premiér totiž původně říkal, že na novém ministrovi se shodnou předsedové všech tří koaličních stran. Vlastimil Picek je ale šéfce LIDEM Karolíně Peake proti srsti. „S jmenováním Vlastimila Picka do funkce ministra obrany nesouhlasím, je to plně na odpovědnost premiéra Nečase,“ uvedla v ČT.

„My nic nevykřikujeme, neděláme žádný tyjátr,“ varovala v Událostech, komentářích s tím, že prý pouze upozorňuje na rozdíl mezi slovy a činy Petra Nečase. „Myslím, že česká politika je dost slzavé údolí, aby tady člověk dělal hysterické výstupy,“ dodala Peake.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tou revizí pobytu Ukrajinců v ČR?

A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náhoda? Pšenák a Rakušan. Vidlák vidí souvislost

15:20 Náhoda? Pšenák a Rakušan. Vidlák vidí souvislost

Předseda hnutí Stačilo! Daniel Sterzik se rozzlobil. Takřka do běla ho rozpálil muž stojící na jedné…