Nacher nebude spolupracovat s Radmilou Kleslovou. Z reakcí lidí má pocit, jak kdyby šlo o dvojnásobného vraha

13.10.2018 13:41

Minulý týden poslanec hnutí ANO Patrik Nacher zazářil v pražských komunálních volbách. Získal přes 63 tisíc preferenčních hlasů a stal se nejúspěšnějším zastupitelem hnutí ANO v Praze. O pár dní později na sebe upoutal pozornost znovu, když oznámil, že mu při práci poslance bude pomáhat bývalá místopředsedkyně ANO Radmila Kleslová. V pátek Nacher tuto spolupráci opět ukončil. A přidal jednu poznámku.

Nacher nebude spolupracovat s Radmilou Kleslovou. Z reakcí  lidí má pocit, jak kdyby šlo o dvojnásobného vraha
Foto: Hans Štembera
Popisek: Patrik Nacher

Poslanec hnutí ANO Patrik Nacher mohl být lídrem hnutí ANO v Praze v komunálních volbách. Kolegové mu dali důvěru. Ale místní organizace ANO míní, Andrej Babiš mění. Místo Nachera se lídrem ANO v Praze stal Petr Stuchlík. Nacher se stal v Praze dvojkou. A nadále zůstal poslancem.

Teď na sebe upoutal pozornost podruhé. V úterý oznámil, že se jeho asistentkou stane dlouholetá sociální demokratka a později místopředsedkyně hnutí ANO Radmila Kleslová. Nacherovo rozhodnutí vyvolalo mezi kolegy a v části veřejnosti nelibost. Nachera však překvapilo, jak velká ona nelibost je.

„Nejspíš jsem udělal politickou chybu, ale lidsky si za svým rozhodnutím stojím. Tak ostré reakce mě ale opravdu překvapily. Připadám si, jako bych měl za asistenta dvojnásobného vraha,“ konstatoval poslanec, který chtěl Kleslové platit 1000 korun měsíčně. Informoval o tom deník Právo.

Kleslová měla Nacherovi pomáhat s legislativou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Ty hyeno, ty bezpáteřní *****. Flušeš lidem do obličeje. Už jsi byl za Zemanem ve špitále, ty *****?!“ Vystrčil dostává vzkazy. My je všechny máme

4:46 „Ty hyeno, ty bezpáteřní *****. Flušeš lidem do obličeje. Už jsi byl za Zemanem ve špitále, ty *****?!“ Vystrčil dostává vzkazy. My je všechny máme

Předseda Senátu, držitel mnoha politických funkcí, zástupce ODS Miloš Vystrčil, se ještě ani neprobr…