Nadále chci být velvyslankyní, hlásí Klausová

11.08.2013 10:09

Zamíří Livia Klausová v nejbližších týdnech na Slovensko jako velvyslankyně? Ona sama by o to podle všeho velmi stála. Otázkou ale je, kdy se dočká. V současné turbulentní politické situaci není takřka nic jisté.

Nadále chci být velvyslankyní, hlásí Klausová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Livia Klausová

Premiér Jiří Rusnok oznámil, že jeho vláda v demisi se již nebude zabývat otázkou jmenovaní dalších velvyslanců, protože nejde o neodkladnou záležitost. Někdejší první dáma Livia Klausová přesto dává najevo, že o post velvyslankyně u našich nejbližších sousedů i nadále velmi stojí. Informovala o tom televize Nova.

Na otázku reportéra TV Nova, zda Klausová má stále zájem o post velvyslankyně na Slovensku, poprvé odpověděla: "Určitě ano!" Není však jasné, kdy se dočká. Když byl ministrem zahraničí Karel Schwarzenberg, neměla nadějné vyhlídky. Rusnokova vláda v demisi o dalším jmenování velvyslanců nechce rozhodovat a příští ministr zahraničí může být z řad sociální demokracie. Uspěje Klausová u něj? 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

7:13 Hnůj po smrti Kubery: To jste nechtěli číst. Jde i o Zemana. A Karla Gotta. No a co, že zemřel? píše „umělec“. A dále...

Zpráva o smrti Jaroslava Kubery včera oblétla celou zemi. Ne všichni však byli Kuberovým odchodem zk…