Nagyová miluje Nečase a své psíky, píše bulvár a počítá peníze

07.08.2013 10:10 | Zprávy
autor: dkr

Víte, kdo jsou to Lily a Jasmínka? Do obrazu nás uvedl bulvární deník Blesk. Jedná se o dvě fenky Jany Nagyové, které si prý spolu se svou majitelkou žily na vysoké noze. Vysokou životní úroveň jim zajistil Peter Nečas, když své podřízené dával milionové odměny.

Nagyová miluje Nečase a své psíky, píše bulvár a počítá peníze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Nečas předal do rukou prezidenta demisi. Zeman pověřil Nečase i vládu výkonem funkce do jmenování volády nové.

Jana Nagyová prý měla vždycky na srdci blaho svých dvou boloňských psíků. Z fotografií „venčícího“ Petra Nečase je zřejmé, že fenkám se podařilo získat si i jeho lásku. V kšiltovce a ležérním tričku vypadá expremiér uvolněně a spokojeně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turek odhalil zákulisí: Obří pavouk kolem peněz. A pak došlo na Pavla

20:30 Turek odhalil zákulisí: Obří pavouk kolem peněz. A pak došlo na Pavla

Pořad Po žních k Turkovi po více než čtyřech letech končí na VOX TV. Filip Turek a Gabriela Sedláčko…