Napadení v metru: Jakla čeká výslech na policii

21.07.2019 15:58 | Zprávy
autor: vef

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Ladislav Jakl se podle všeho bude muset dostavit k výslechu kvůli rvačce v metru. On sám však neví, že je podezřelý z přestupku. Píše o tom server Aktuálně.cz.

Napadení v metru: Jakla čeká výslech na policii
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ladislav Jakl

Podle Martina Šebesty z oddělení vnějších vztahů Úřadu městské části Praha 1 je případ u nich. „Nyní je u zpracovatele, oprávněné úřední osoby,“ poznamenal Šebesta. Následovat bude ústní jednání, oba účastníci budou vyslechnuti a eventuálně dojde i k předvolání případných svědků. 

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Prase s Rakušanem v břiše,“ počastovala provokatéra. V Plzni proti Sudeťákům

15:46 „Prase s Rakušanem v břiše,“ počastovala provokatéra. V Plzni proti Sudeťákům

„Muniční iniciativa pro Ukrajinu pokračuje, nákup stíhaček F-35 také a má proběhnout sjezd landsmanš…