Nasazení Jourové do prezidentské volby je geniální tah, i když nevyhraje, zaznělo z Babišových novin

21.05.2016 20:35 | Zprávy
autor: vam

Nasazení stávající eurokomisařky Věry Jourové do nadcházející prezidentské volby je marketingově geniální tah, píše v dnešních Lidových novinách jejich komentátor Petr Kamberský. Lídr hnutí ANO Andrej Babiš totiž nasazením Jourové nic neriskuje.

Nasazení Jourové do prezidentské volby je geniální tah, i když nevyhraje, zaznělo z Babišových novin
Foto: Daniela Černá
Popisek: Ministryně Věra Jourová

Pravděpodobnost, že by se Věra Jourová stala prezidentkou, je podle Kamberského v tuto chvíli mizivá. Voliči ANO mají prý k současné hlavě státu silné sympatie, takže by pro toto hnutí bylo sebevražedné jít se Zemanem do ostrého střetu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Mocní

Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezneužívali. Zajímá mě, ale jak konkrétně jste myslel ten váš komentář v kontextu dnešní doby.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babišův Švejk, parlamentní rekreace a tlustí Američané. Byli jsme v Haškově Lipnici

11:29 Babišův Švejk, parlamentní rekreace a tlustí Američané. Byli jsme v Haškově Lipnici

„Politika je pro malé děti.“ Na tenhle citát jsme narazili v muzeu a domě spisovatele Jaroslava Hašk…