Nasranost, hovno, hajzlové. Vyznamenaný umělec Ringo Čech má zásadní požadavek

21.12.2015 9:40

František Ringo Čech, umělec vyznamenaný prezidentem Milošem Zemanem, je znám kontroverzními názory. Když se podíváme na jeho web ringo-cech.cz, najdeme na jeho hlavní straně skoro tři roky starý text s jasnou výzvou: Dejte milost Jiřímu Kajínkovi.

Nasranost, hovno, hajzlové. Vyznamenaný umělec Ringo Čech má zásadní požadavek
Foto: Hans Štembera
Popisek: František Ringo Čech

Nejprve si Ringo stýská na to, že nedobytnost práva je v naší republice „jedním z pilířů nasranosti národa“.

Připomíná případ jakéhosi pětadvacetiletého mladíka, který byl obžalovaný ze zneužití 118 dívek. Přesto byl propuštěn z vazby, když slíbil na svou čest, že se dostaví k soudu. A dotyčný pak nakonec uprchl.

Ringovi ale na srdci leží především případ Jiřího Kajínka. Na této kauze prý totiž něco „silně zapáchá, a to od samého počátku“.

Celý text je ZDE

„Smrdělo to šéfovi Ústavního soudu Pavlu Rychetskému, smrdělo to předsedovi pražského vrchního soudu Jaroslavu Burešovi, smrdělo to Pavlu Němcovi i exministrovi Pospíšilovi. Nenajde se bohužel už nikdo, kdo to hovno uklidí,“ upozorňuje svérázný umělec s tím, že nešťastný Kajínek už vyčerpal všechny zákonné možnosti.

Klausi, s Kajínkem po boku si nikdo nedovolí vytáhnout na vás plastovou pistoli

Proto se rozhodl vyzvat tehdejšího prezidenta Václava Klause, aby udělil Kajínkovi milost. „... a rozlučte se se svým úřadem aktem moudrosti a milosrdenství a vyhovte 7500 signatářů žádosti a svému milovanému Ringovi, který se tímto k petici připojuje. Slibuji, že si budu do smrti chodit půjčovat knihy do vaší knihovny a s láskou obejmu omilostněného Kajínka, kterého zaměstnáte jako bodyguarda. Věřte, že s Kajínkem po boku si nikdo nedovolí vytáhnout na vás plastovou pistoli,“ napsal Ringo v narážce na incident z Chrastavy, kde byl Klaus v době svého prezidentství na návštěvě a na níž na něj z bezprostřední blízkosti z plastové pistolky vystřelil jeden z občanů.

„Nenechte si vyfouknout šanci zůstat i nadále miláčkem Čechů. Nebo snad chcete, aby za vás smetanu slízal váš následník Miloš Zeman??? Až budeme na hlavním nádraží vítat vlak s osvobozeným Kajínkem, předám vám osobně jako dar svůj olej. Pusťe Kájínka! Hajzlové! Nezklamte!“ uzavřel František Ringo Čech svou výzvu Klausovi, která jak již víme, zůstala nevyslyšena. Místo toho udělil Klaus milost řadě jiných, a dokonce zastavil stíhání lidí figurujících ve známých korupčních kauzách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ne. To není možné! Ester Ledecká i po ohromném úspěchu terčem redaktora Českého rozhlasu

21:10 Ne. To není možné! Ester Ledecká i po ohromném úspěchu terčem redaktora Českého rozhlasu

Dechberoucí závěrečný ceremoniál dnes ukončil zimní olympijské hry v korejském Pchjongčchangu. O „ro…