Naštvaný Bělobrádek: Ne, to jsem neřekl. To je lež

11. 1. 2016 13:14

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se na webu své domovské strany vyjádřil k podle něj lživým tvrzením Nely Liskové, ženy, která prošla hned několika stranami.

Naštvaný Bělobrádek: Ne, to jsem neřekl. To je lež
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda vlády Pavel Bělobrádek

„Bělobrádek nás ženy vyzývá, abychom se uvolily v rámci zvýšení populace ke styku s imigranty, což považuji za nehoráznou prasárnu a pohrdání námi, českými ženami,“ uvedla Lisková. Tato věta je podle Bělobrádka lží, kterou nikdy a nikde neřekl.  

„Ve skutečnosti jsem na tiskové konferenci řekl, že demografické potíže, které naší zemi hrozí v důsledku nízké porodnosti, mohou do jisté míry vyřešit uprchlíci, kteří se v naší zemi rozhodnou zůstat,“ uvedl Bělobrádek.

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

  • KDU-ČSL
  • originální osobnost, konečně,jako každý člověk
  • poslanec

„Další výrok pana Bělobrádka, kdy konstatuje, že naše zákony imigranti dodržovat nebudou muset, protože by to byl vůči nim projev neúcty a fašismu, je taky nepřijatelný,“ řekla podle Bělobrádka další lež Lisková. Následně předložil stenozáznam z jednání Poslanecké sněmovny, kde řekl: „To, co musíme vyžadovat, aby ti, co sem přicházejí, tohle plnili. A pokud to plnit nebudou a pokud nebudou plnit naše ústavní principy, pokud nebudou plnit ty základní hodnoty, které máme, pak musí tvrdě dostat jasně na srozuměnou, že buď je budou respektovat, nebo holt budou potrestáni. To myslím, že je zcela evidentní... Já jsem říkal, že ti, kteří sem přijdou, tak od nich musí prostě být tvrdě vyžadováno, aby dodržovali naše zákony, naše pravidla. Nic jiného jsem neříkal...“

Původní text ZDE.

„Kromě těchto dvou vystoupení, které Nela Lisková hrubě překroutila zcela proti jejich smyslu, jsem mnohokrát řekl, že imigrace pro KDU-ČSL není a nemůže být řešením demografického deficitu. Tím je naopak podpora českých rodin. Toto jsme i prosadili do usnesení Poslanecké sněmovny k migraci,“ podotkl k tématu Bělobrádek s tím, že neustále opakuje, že naprosto nezbytnou podmínkou pro každého, kdo chce žít v České republice, je povinnost dodržovat českou ústavu a zákony.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

To je darda: 43,5 procenta pro Miloše Zemana, Drahoš hodně vzadu. Průzkum pro ČT

21:41 To je darda: 43,5 procenta pro Miloše Zemana, Drahoš hodně vzadu. Průzkum pro ČT

Už jen necelé čtyři týdny zbývají do prezidentských voleb. Průzkum ukázal, jak by to asi vypadalo, k…