Naštvaný Ivan David mluví o nové diktatuře: Totalita kamarádů Hitlerových pohrobků. Jak se přejmenuje pan Kolář?

04.04.2020 17:08

Europoslanec zvolený za SPD Tomia Okamury Ivan David tvrdí, že k moci nastupuje nová totalita – probruselská totalita. Svou obavu zdůvodnil náhlým zmizením sochy sovětského maršála I. S. Koněva z veřejného prostranství na Praze 6, kde podle jeho názoru vládne právě probruselská pátá kolona.

Naštvaný Ivan David mluví o nové diktatuře: Totalita kamarádů Hitlerových pohrobků. Jak se přejmenuje pan Kolář?
Foto: Archiv ID
Popisek: MUDr. Ivan David, europoslanec za SPD

Čeští občané sevření v koronavirové kazajce si podle europoslance Ivana Davida ani nemusí všimnout toho, že nastupuje totalita. O tom, že nastupuje, svědčí podle bývalého ministra zdravotnictví ve vládě dnešního prezidenta Miloše Zemana Ivana Davida to, že v časech, kdy nebylo možné veřejně protestovat, zmizela socha maršála Koněva. Opratě totality připravují podle Davida na občany politici ODS, TOP 09, STAN, lidovců a Pirátů, které europoslanec SPD označuje za pátou kolonu EU.

„No a pak jsem se podíval na internet a zjistil jsem, že přesně taková  sestava vládne v Praze 6, jenom místo piráta je tady zelený, ovšem v Evropském parlamentu patří Piráti do frakce Zelených. Myslím, že ti všichni dobře vycházejí s Hitlerovými pohrobky, buďto se jejich funkcionáři scházejí s funkcionáři Sudetoněmeckého landsmanšaftu, nebo jako pirát Peksa závidí Němcům Merkelovou. Někteří naši rodáci se uměli vždycky přizpůsobit, a proto předpokládám, že se pan Kolář brzo přejmenuje na lépe znějící jméno ‚Wheeler‘,“ rýpl si do starosty Ondřeje Koláře (TOP 09) David na náměstí Interbrigády na Praze 6, kde stávala Koněvova socha. Video s jeho projevem lze najít na sociální síti Facebook.

Nakonec konstatoval, že se hodlá snažit o to, aby tu nová totalita podřízená Bruselu, které se obává, vůbec nenastala. „Já věřím tomu, že bát se musí vždycky ti druzí!“ uzavřel varovně svůj projev David.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Šándor zuří: Pandemie? Máme 60 pozitivních denně! Ještě zpřísnit? Na co si to hrajeme. A vrhnout se na děti?!

17:00 Generál Šándor zuří: Pandemie? Máme 60 pozitivních denně! Ještě zpřísnit? Na co si to hrajeme. A vrhnout se na děti?!

„Jsme dnes v situaci, kdy nevíme, jak na tom jsme. Mluvíme o pandemii a máme šedesát pozitivních den…