Navalnyj prý většinu Rusů neoslovil. Ale možný je puč proti Putinovi

03.02.2021 13:16 | Zprávy
autor: vef

Reportérka Petra Procházková, jež se dlouhodobě věnuje Rusku, se na serveru DeníkN.cz zaměřila na situaci kolem ruského opozičníka Alexeje Navalného. Ten podle jejích slov spustil operaci „následník“.

Navalnyj prý většinu Rusů neoslovil. Ale možný je puč proti Putinovi
Foto: archív Vaše Věc
Popisek: Alexej Navalnyj

Ruský soud poslal opozičního politika Navalného na 3,5 roku do vězení. Porušil podmíněný trest za zpronevěru. Opakovaně kritizuje Putinův režim. A i když podle Procházkové uvěznění Navalného nevyvolalo celonárodní hněv, nervozitu za stěnami Kremlu ano. Začal se hledat nástupce ruské hlavy státu Vladimira Putina. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Hluk

Tvrdíte, že v ČR nefunguje regulace hluku, a že ho nikdo nekontroluje. Ale pokud vím, platí přeci noční klid nebo už ne? Nebo podle vás je třeba zavést regulaci i přes den? Jak byste si to představovala? A ke kontrole, není snad v kompetenci hygieny nebo policie?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Parta vyvolených z Kavčích hor? Demagogie v rozhovoru s Klempířem

20:33 Parta vyvolených z Kavčích hor? Demagogie v rozhovoru s Klempířem

Místopředseda Trikolory a pamětník českých médií Petr Štěpánek zhodnotil rozhovor veřejnoprávní tele…