Navrátilová z VV: Peníze na restituce nepůjdou ze sociálních dávek

11.01.2012 22:50 | Zprávy
autor:

Ministřii ve středu odsouhlasili navrácení majetku církvím a to i přes protesty Věcí veřejných, které nakonec ustoupily. „Šlo nám o jedno, chtěli jsme vědět, kde se na to vezmou peníze,“ vysvětlila otálení Dagmar Navrátilová, místopředsedkyně Věcí veřejných.

Navrátilová z VV: Peníze na restituce nepůjdou ze sociálních dávek
Foto: Věci veřejné
Popisek: Dagmar Navrátilová

„Dostali jsme garant premiéra, že finanční prostředky na restituce nepůjdou ze sociálních dávek. Jsou jiné cesty, kde peníze hledat, například slučováním agend,“ objasnila Navrátilová rozhodnutí VV v Událostech, komentářích.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Ukrajina v NATO

Kromě toho, že by Ukrajina nesměla být ve válce, co dalšího by podle vás musela splnit, aby byla členem NATO, což prosazujete? A musí s tím souhlasit všechny členské státy? Myslíte, že je reálné, že budou? Neslibuje se Ukrajině něco, co je vlastně téměř vyloučeno?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Migrační pakt, už od pátku. Co chystá vnitro?

20:08 Migrační pakt, už od pátku. Co chystá vnitro?

Evropská unie se připravuje na aktivaci Migračního paktu včetně doložky o takzvané povinné solidarit…