Nečas a Kalousek? Dva puberťáci, co se rvou o časák

26.09.2012 15:23

Komentátor Reflexu.cz Petr Holec se opět pustil do premiéra Petra Nečase a ministra financí Miroslava Kalouska. Podle něj jsou tihle dva, kteří dennodenně vyhrožují pádem vlády, vlastně jen dva puberťáci, kteří se rvou o časopis s méně oblečenými dívkami.

Nečas a Kalousek? Dva puberťáci, co se rvou o časák
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Nečas s Miroslavem Kalouskem

Podle Holce se Nečasova premiérská vize zmenšila na tři procenta deficitu státního rozpočtu. „Což je zhruba stejné, jako by náčelník generálního štábu vedl armádu do války s dějinným cílem ztratit tři transportéry, ať prohraje, nebo vyhraje. Nebo řekněme radši spíš tři tanky: naše transportéry totiž obvykle samy končí někde nad Václavákem,“ konstatuje Holec.

Nešťastný Boriš Šťastný

Jenže komentátor připomíná, že lidé chtějí radši slyšet, co si na tomhle státu vlastně platí. „A má vůbec ještě smysl platit si český stát, když čím víc platíme, tím méně dostáváme, zatímco si lidé nejen jako David Rath jezdí pro krabice s vínem?“ ptá se.

„Bohužel když vidíte i slyšíte hysterického premiéra vyzařujícího obdivuhodnou dávku zkázy, zašijete i poslední stovku, již jste chtěli utratit, do matrace. A daně si radši necháte pro sebe, protože kdo by kdy dal vlastní peníze nejistému chlápkovi, jímž cloumá „paní vrchní ředitelka“ z Chodova, případně někdo tak nešťastný jako Boris Šťastný?“ pokračuje Holec.

Přitom podobně se chová i Kalousek. Obojí je nepochopitelné, protože nikdo politiky nevolil, aby denně padali. „Nečas s Kalouskem ze všeho nejvíc připomínají dva puberťáky, co se hádají o časák s méně oblečenými dívkami,“ myslí si Holec.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

Mgr. Jaroslav Bžoch byl položen dotaz

Co čekáte od Putina?

A myslíte, že se Švédsko a Finsko stanou členy NATO nebo kdo-co tomu podle vás zabrání? Co třeba Turecko? A kdyby se stalo členem, Putin už avizoval, že by to nenechal bez reakce, a že by byla ostrá, i když nechápu proč. Kdyby byly jejich vztahy tak dobré, jak tvrdí, tak proč se plést do vnitřních ...Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci

13:12 Rozkaz pro obyvatele EU. Předán přes TOP 09. A strhly se věci

Evropská komise podle europoslance TOP 09 Luďka Niedermayera přišla na to, jak se zbavit závislosti …