Nečas zase ustoupil VV. Pojďte do ulic, vyzývá Vaše Věc

8.4.2012 4:45 odp.

Petr Duchoslav, který přispívá na web předsedy NS-LEV 21 Jiřího Paroubka, vyzývá občany, aby vyšli do ulic a zatlačili na vládu, aby se konaly předčasné volby. Nelíbí se mu, že premiér Petr Nečas opět ustoupil Věcem veřejným.

Nečas zase ustoupil VV. Pojďte do ulic, vyzývá Vaše Věc
Foto: hns
Popisek: Na premiéra Nečase se problémy jen valí

„Místo toho, aby premiér Věci veřejné jednou provždy vyhodil z koalice, s ostatními politickými stranami se dohodl na konání předčasných voleb jako jediném možném řešení, již druhý den po ohlášení ultimativních požadavků od VV konciliantně prohlásil, že o těchto požadavcích se dá jednat,“ shrnul Duchoslav.

V čele vlády stojí neschopný premiér

Duchoslav předpovídá, že vláda bez další krize přežije pouze do podzimních krajských voleb, kdy utrpí těžkou porážku. A i proto je podle něj nutné si předčasné volby vynutit jinak.

„Je načase, aby za frustrovanou veřejnost promluvila série nátlakových demonstrací a manifestací, které půjdou proti Nečasově vládě v jednom šiku,“ myslí si Duchoslav. Připomíná, že již 21. dubna se chystá velká demonstrace, kde se předpokládá vysoká účast lidí.

„Pokud ovšem stojí v čele vlády neschopný premiér, který ustupuje vyděračům a který praktikuje politiku, jež škodí 90% občanů, pokud tento premiér tvrdí, že za rozdmychávání sociálních nepokojů může levice, nechť je smeten do propadliště dějin. Nikomu to nakonec líto nebude,“ konstatuje autor. Podle něj si Nečas neuvědomuje, že udržováním vlády s VV ODS jen ztrácí.Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: johTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová v Rakousku: „Nesmíme podléhat závěru, že sankce bolí víc nás než Rusko.“ To prý trpí, jen to maskuje propagandou

20:10 Pekarová v Rakousku: „Nesmíme podléhat závěru, že sankce bolí víc nás než Rusko.“ To prý trpí, jen to maskuje propagandou

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) se v rakouském Grafeneggu zúčastni…