Podle informací soudu Nečasová stáhla žalobu proti Pirátům bez udání důvodu.
Piráti tento krok uvítali, zároveň vyjádřili přesvědčení, že jim žaloba Nečasové pomohla ke zviditelnění před volbami. „Chtěli bychom ještě závěrem znovu poděkovat nejaktivnější dobrovolnici pirátské předvolební kampaně paní Nečasové. I s její PR pomocí Piráti dosáhli skvělého volebního výsledku téměř 11 procent a nyní mohou ve Sněmovně předkládat protikorupční legislativu tak, aby v České republice podobných kauz, jako byla ta okolo paní Nečasové, bylo co možná nejméně,“ uvedl poslanec Mikuláš Ferjenčík.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Proč si vy myslíte, že Blažek dar přijal?
Podle mě z toho musel něco mít, a ne málo. Proč policie prošetřuje jen Jiřikovského a né i Blažka? Proč na něj nikdo - třeba právě ANO nepodalo trestní oznámení a možná i na Stanjuru, jestli v tom jel s nima, jak tvrdíte nejen vy?
Další články z rubriky

21:35 „Ty k****. Zapálím to.“ Pšenák se pochlubil konfliktem s Josefem Skálou
Influencer Mikael Oganesjan zveřejnil video, v němž jeho kolega Vojtěch Pšenák vyrazil na akci komun…
- 19:40 „Tragédie.“ Vidlák viděl vládní plakát. Fialovi děkuje za reklamu
- 18:48 Fiala v Děčíně: 5 minut na pódiu. Rychle přijel, rychle odjel. Řev i nadávky
- 17:56 „Fialu? Zmalovat do fialova!“ Splouvali jsme Moravu
- 15:51 „Dobrý den, pane Králová.“ Trans aktivistce poslala banka zlý dopis
- 16:30 AI, média a strach z jiného názoru