Nečasovy potíže nekončí. Podle soudu ho mohou stíhat dál

31.10.2013 11:11 | Zprávy
autor: jav, čtk

Nejvyšší soud dnes rozhodl, že bývalého premiéra Petra Nečase lze trestně stíhat i za trestné činy, kterých se mohl dopustit před srpnovým rozpuštěním sněmovny, kdy vykonával poslanecký mandát. Rozhodnutí se týká pouze jeho stíhatelnosti.

Nečasovy potíže nekončí. Podle soudu ho mohou stíhat dál
Foto: Hans Štembera
Popisek: Zřejmě naposledy zasedala vláda v demisi

Nečas byl obviněn v kauze trafikantů ODS, kterým společně s asistentkou Janou Nagyovou (dnes Nečasovou) měli výměnou za vzdání se poslaneckých mandátů zajistit křesla ve státních podnicích.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete popravdě odpovědět?

Jak je to s tím přidělovaní dotací Agrofertu, vy tvrdíte, že vám dala EU zelenou, Piráti opak. Můžete zveřejnit vysvětlení od orgánů EU jak to je? Jestli nemáte co tajit, tak nevidím důvod tajit ani odpověď z EU.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Už si osvojuje cenzorské manýry.“ Ivan Hoffman varuje před AI

17:20 „Už si osvojuje cenzorské manýry.“ Ivan Hoffman varuje před AI

POHLED IVANA HOFFMANA Umělá inteligence? Možná spíše umělé hlupáctví, obává se publicista a komentát…