Nedřepí na zadku. Monika Babišová promluvila o novém byznysu i o tom, jak se rozmazluje

24.10.2017 11:00

Monika Babišová si letos po mnoha letech vzala svého dlouholetého partnera Andreje Babiše, jenž se v brzké době stane asi premiérem. Monika však nezahálí a kromě péče o děti se věnuje také nadaci a otevírání hotelu s restaurací. Rozhovor poskytla časopisu Luxury Prague Life.

Nedřepí na zadku. Monika Babišová promluvila o novém byznysu i o tom, jak se rozmazluje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Monika Babišová

Babišová se netají tím, že je samostatná a má svoji pracovní náplň. „Nečekám jen doma na manžela, až přijde z práce a řekne, co mám dělat, nebo, co se bude dít. Jsem prostě samostatná,“ sdělila Babišová. Aby s manželem udržela krok, sleduje jeho debaty, čte články, kouká na zpravodajské kanály a rozebírá s ním jeho problémy. 

Ona sama nyní otevírá novou restauraci a butik hotel Paloma v Průhonicích. „Asi dva roky pracuji na celém projektu. Navrhuji a také realizuji interiéry, takže jsem si vymyslela a udělala celý hotel. Restaurace je záměrně téměř identická jako Paloma ve francouzském Mougins. Rozhodně se tedy nenudím. Vstávám s dětmi v 6:30, většinou odcházím kolem 9. hodiny. Celý den pracuji, mám schůzky a domů chodím různě. Někdy dokonce až večer, když je toho víc,“ sdělila. 

Původní text ZDE

Pohovořila však také o nadaci, v níž je členkou správní rady. „Pomáháme hlavně rodičům samoživitelům, postiženým a nemocným lidem, seniorům, podporujeme rozvoj dětí ze sociálně slabých rodin, máme několik sportovních center pro děti po celé ČR, podporujeme hasiče, nakupujeme přístroje do nemocnic a vyhlašujeme různé granty,“ řekla.

Neopomene si však ani udělat radost. Naposledy si ji udělala před měsícem, když si dle svých slov zaletěla jen tak na dva dny do Milána. A jako rozmazlování si dopřává masáže. „Jinak to nepřeháním. Na vlasy chodím k Martymu Tylovi do New You a na kosmetiku k nám do Sokolovny. Rozhodně ale ne moc často. Asi 20 let už používám krémy La Prairie. Mám v plánu se věnovat více dětem i sama sobě, hned jak otevřeme Palomu,“ sdělila závěrem.

Pro server Blesk.cz se pak nechala slyšet, že její muž by byl určitě nejlepším premiérem. „Konečně by mohl zrealizovat všechno to, co by rád předvedl. Myslím si, že je opravdu chytrý a myslí to s námi se všemi dobře,“ řekla jasně.

Původní text ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…