Nehádáme se, makáme. Hamáček vychválil pracovitost současné sněmovny

09.09.2017 13:22 | Zprávy
autor: mp

Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček (ČSSD) zhodnotil její končící funkční období. Jedna věc se prý oproti předchozím letům zlepšila. Poslanci jsou podle Hamáčka o poznání pracovitější.

Nehádáme se, makáme. Hamáček vychválil pracovitost současné sněmovny
Foto: PS PČR
Popisek: Předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček s prezidentem Tádžikistánu Emomali Rahmonem

„Objektivně: díky změnám v jednacím řádu je Poslanecká sněmovna pracovitější, už jen podle počtu jednacích dnů, který je historicky nejvyšší. A podařilo se jednání trochu více kultivovat, poslanci se méně hádají,“ pochvaluje si Hamáček končící čtyřleté období sněmovny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odebrat Zelenskému řád? Je v tom háček. Velký

4:44 Odebrat Zelenskému řád? Je v tom háček. Velký

Odebrat Volodymyru Zelenskému nejvyšší české vyznamenání? Návrh SPD nemá podporu ani v koalici, ale …