Někdo se mě snaží dehonestovat, říká k policejnímu obvinění šéfka ERÚ

31.03.2013 8:53

Policie viní současnou šéfku Energetického regulačního úřadu z toho, že na konci roku 2010 aktivně nezabránila vydání licence dvěma fotovoltaickým elektrárnám, čímž podle vyšetřovatelů napomohla trestnému činu. Elektrárny tak získaly licenci za výhodnějších podmínek, na které podle všeho neměly dosáhnout. Vitásková verzi vyšetřovatelů důrazně odmítá. Informuje server První zprávy.cz.

Někdo se mě snaží dehonestovat, říká k policejnímu obvinění šéfka ERÚ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Solární panely

"Celé obvinění v plném rozsahu odmítám a považuji jej za absurdní účelový materiál, který má vést k destabilizaci Energetického regulačního úřadu a dehonestaci mé osoby," vzkázala Vitásková. Její právní zástupci prý už připravují stížnost na postup policie.

Podvodu se měla dopustit podřízená Vitáskové, ředitelka odboru licencí. V případu je obviněno deset osob, z toho čtyři pracovníci ERÚ.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vše bylo úplně jinak? Maláčová chtěla pomoci matce tří dětí, která měla kvůli „melouchu“ přijít o dávky. Jenže pak přišlo zjištění...

7:15 Vše bylo úplně jinak? Maláčová chtěla pomoci matce tří dětí, která měla kvůli „melouchu“ přijít o dávky. Jenže pak přišlo zjištění...

Server Novinky.cz přinesl před několika dny zprávu o matce tří dětí, jedenatřicetileté Simoně, která…