Nelegálních cizinců u nás přibývá. Policie dnes zveřejní přesná čísla

04.02.2016 6:05 | Zprávy
autor: vam, čtk

Cizinecká policie dnes zveřejní informace o narůstajícím počtu nelegálně pobývajících cizinců v Česku za loňský rok. Za prvních jedenáct měsíců zadržela 8175 nelegálně pobývajících cizinců, což bylo meziročně o 3799 více. Nejčastěji policisté zadrželi občany Sýrie, následovali Ukrajinci, Afghánci, Kuvajťané a Iráčané.

Nelegálních cizinců u nás přibývá. Policie dnes zveřejní přesná čísla
Foto: MPSV
Popisek: Celkové počty zaměstnaných cizinců v ČR podle lokality

Loňský počet zadržených uprchlíků už několik měsíců před koncem roku překonal údaje za celý rok 2014. Tehdy jich bylo v Česku zadrženo 4822.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajinci

Informace pro ukrajinské občany na území ČR v návaznosti na ruskou agresi na Ukrajině na leznete na oficiálních stránkách MV ČR. MV ČR také pro tento účel zřídilo samostatný portál. Základní informace o ukrajinské diaspoře v České republice naleznete na těchto stránkách.

Kmotři

Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou, ale jak je to možné? Nejde tomu zabránit?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Co kdyby k odsunu Sudeťáků nedošlo? Volání po sjednocení Německa včetně Česka. Z debaty historiků

22:00 Co kdyby k odsunu Sudeťáků nedošlo? Volání po sjednocení Německa včetně Česka. Z debaty historiků

„V případě sudetských Němců a jejich zástupců sebereflexe chyběla. Stavěli se do pozice pouze obětí …