Němcová: Putin je tisíckrát horší než zemětřesení v Turecku

06.02.2023 16:36 | Ze sítí

Senátorka Miroslava Němcová (ODS) se po ničivém zemětřesení v Turecku a Sýrii pustila do kritiky ruského prezidenta Vladimira Putina, jehož válečné běsnění na Ukrajině je podle ní tisíckrát horší než živelná katastrofa.

Němcová: Putin je tisíckrát horší než zemětřesení v Turecku
Foto: Repro ČT
Popisek: Miroslava Němcová v Událostech, komentářích

Území Sýrie a Turecka v pondělí postihla série masivních zemětřesení, hlášeno je již přes 1600 obětí a další stovky každým okamžikem přibývají. Desítky tisíc lidí utrpěly zranění, záchranné týmy pátrají v troskách po přeživších. 

Senátorka Miroslava Němcová se ale i v takové chvíli soustředí na konflikt na Ukrajině, jejíž obyvatelstvo podle ní kvůli ruské agresi trpí tisícinásobně více, než obyvatelé zemí zničených zemětřesením.

„Válečný zločinec a masový vrah Putin kondoloval Erdoganovi a nabídl Turecku 100 záchranářů. Zároveň chystá další masivní útok na UA. Vyhnal odtud miliony lidí, zbývající vraždí, mučí, krade jim děti. Zůstává po něm jen zmar a zkáza, tisíckrát horší než po zemětřesení v Turecku,“ uvedla Němcová na Twitteru.

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: jma

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

školní docházka

K čemu by pomohlo, kdyby byla povinná školní docházka do 18? Tak by šli dotyční na sociálku o 3 roky později a mezitím by jen zabírali místa těm, co chtějí studovat. Teď se víc než kd jindy totiž ukazuje, že kapacity škol jsou nedostačující.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený příspěvek

tento ubohý, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskusevipera , 06.02.2023 18:08:01
a naprosto nelidský výrok "senátorky" mi hodně připomněl výrok ministryně taktéž z řad ODS, která se vyjádřila naprosto cynicky k atentátu na mladou novinářku. Jsou všechny v ODS z jednoho těsta. Hnus a sliz.

| 12 | 0

Další články z rubriky

Neúcta ke stáří roste. Senioři ohroženým druhem, jejich sebevraždy varují

8:42 Neúcta ke stáří roste. Senioři ohroženým druhem, jejich sebevraždy varují

„Oddělejte do jednoho měsíce všechny své vrstevníky v okrese a prokažte, že máte nárok na svůj důcho…