Němcová zvažuje kandidaturu na Hrad

26.04.2021 17:40 | Zprávy
autor: vef

Senátorka za ODS Miroslava Němcová zvažuje podle svých slov prezidentskou kandidaturu. Naznačila to v pořadu Benešovský Impuls, když byla tázána na výsledky průzkumu agentury STEM/MARK.

Němcová zvažuje kandidaturu na Hrad
Foto: Repro ČT
Popisek: Miroslava Němcová v Událostech, komentářích

Podle tohoto průzkumu by totiž Němcovou volilo po herci a moderátorovi Marku Ebenovi za hlavu státu nejvíc lidí. Podle Němcové jde o výraz důvěry. „Člověk vždy a setrvale pochybuje o tom, jestli vše, co řekl a udělal, konal správně. Toto potvrzení mě tedy potěšilo,“ sdělila Němcová s tím, že průzkumy však bere s rezervou.

Zda bude kandidovat, Němcová ještě uvidí. „Až ten moment rozhodnutí nastane, tak to oznámím. Nechci být tajnůstkář, ale každé rozhodnutí má svůj čas,“ uvedla Němcová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Česká pirátská strana byl položen dotaz

Proč

Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

19:15 Měli jste odmítnout. Ústavní odborník Ústavnímu soudu

ParlamentníListy.cz získaly stanovisko advokáta a odborníka na Ústavní právo Jaroslava Kuby, které v…