Německá TV: Turecko podporuje teroristické organizace

17.08.2016 7:17 | Zprávy
autor: vam

Turecko je základnou islamistických uskupení, mimo jiné Muslimského bratrstva nebo palestinského hnutí Hamás, které Evropská unie považuje za teroristickou organizaci. Píše to německé ministerstvo vnitra v utajeném vyjádření, které má k dispozici veřejnoprávní televize ARD, informoval server Aktuálně.cz.

Německá TV: Turecko podporuje teroristické organizace
Foto: Archiv
Popisek: Turecký prezident Recep Erdogan

Nejenže tak německá vláda poprvé oficiálně informuje o přímém spojení mezi tureckými činiteli a teroristickou organizací, ale ministerstvo dokonce tvrdí, že takové vztahy cíleně zesílily.

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Ministr životního prostředí

Konečně jste to rozsekl a díky za to. Jen teď tvrdíte, že nebudete na motoristy tlačit, aby navrhli někoho jiného. Znamená to, že klidně budete tolerovat, že nikoho nenavrhnou a Macinka bude řídit dvě ministerstva? Od tvrdí, že je klidně bude řídit až do prezidentských voleb. S tím jste v pohodě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po akci Milionu chvilek vládní poslankyně řekla, jak to v ČR dopadne

10:10 Po akci Milionu chvilek vládní poslankyně řekla, jak to v ČR dopadne

DENÍK POSLANKYNĚ Demonstranti, jak prokázala mnohá videa přímo z akce, ani často nevědí, proč tam js…