Německo je hovno, křičela demonstrantka. U sousedů je prý skutečně zle

13.06.2016 7:35

Dnešní vládnoucí německé elity neochvějně kráčejí cestou destrukce Německa a němectví, píše na serveru Neviditelný pes publicista Aleš Valenta.

Německo je hovno, křičela demonstrantka. U sousedů je prý skutečně zle
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.
reklama

Své tvrzení dokládá na dvou příkladech. Prvním je poslední projev spolkového ministra financí Wolfganga Schäubleho. Ten uvedl, že bez imigrantů by Evropa biologicky zdegenerovala, a dodal, že imigranti v Německu představují obrovský inovátorský potenciál – zejména prý Turkyně třetí generace.

Valenta poukazuje na to, že Schäuble loni vystupoval za migrační krize zdrženlivě až mírně kriticky vůči kancléřce a nakonec se postaral o menší mediální rozruch, když přirovnal migraci k lavině. Jestliže nyní provádí názorové harakiri (z nebezpečné laviny je po půl roce existenční nutnost), je třeba to nejspíš interpretovat jako důsledek tlaku tvrdého levicového jádra CDU kolem Merkelové a jejího nejbližšího spojence P. Altmaiera, které zřejmě vyhodnotilo současnou situaci jako triumf kancléřky.

Celý text je ZDE

Druhým příkladem je malé podkrušnohorské městečko Annaberg-Buchholz. Do něj zamířilo několik autobusů z Berlína, Drážďan a Lipska. Jejich osazenstvo – militantní feministky a tzv. antirasisté – hodlalo znemožnit chystaný pochod za život, tedy proti potratům, annaberských pietistů, což je odnož německého protestantismu, vyznačující se tichou, leč vytrvalou a hlubokou zbožností. „Vrcholem drzosti v očích zpovykaných feministických soudružek byla skutečnost, že si annaberští křesťané dovolili vztáhnout heslo o vítací kultuře k – nenarozeným (německým!) dětem,“ píše Valenta.

„Německo je hovno,“ ječely zpoza policejního kordonu na poklidný průvod pietistů, „a vy jste toho důkazem.“

Schäubleho slova a annaberská protidemonstrace jsou podle Valenty jedním z nesčetných projevů děsivé německé kultury smrti, zplozené feminismem, genderismem a homosexualismem ve všech jejich podobách. Jsou prý důkazem, že dnešní vládnoucí německé elity neochvějně kráčejí cestou destrukce Německa a němectví. „Je možné, aby jako dominantní síla Evropské unie připravily týž osud ostatním evropským národům? Je možné, aby k tomu přiměly např. Francouze, z nichž skoro třetina podporuje Národní frontu, jejíž samotný název vyvolává u ‚pokrokových‘ Němců pocity nevolnosti, a kde před několika dny vůdce opozice N. Sarkozy pronesl plamenný projev o potřebě hájit tradiční francouzské hodnoty před tyranií menšin?“ ptá se Valenta.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Nechci být krutý, ale co tohle je?“ Smích Babiše, pláč Fialy. Stala se vážná věc

15:46 „Nechci být krutý, ale co tohle je?“ Smích Babiše, pláč Fialy. Stala se vážná věc

Náznak budoucí spolupráce ODS s hnutím ANO, nebo pouhé splnění programového bodu? Občanští demokraté…