Německo trnulo strachy. V Postupimi byl nalezen balíček s výbušninou

01.12.2017 18:19 | Zprávy
autor: vef

S balíčkem s výbušninou měla dnes plné ruce práce německá policie ve městě Postupim. Nalezla jej poblíž vánočních trhů v centru města. Píše o tom server ČeskéNoviny.cz.

Německo trnulo strachy. V Postupimi byl nalezen balíček s výbušninou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Německá vlajka

Policie nejprve okolí místa nálezu uzavřela, následně pak nařídila evakuaci i všech obyvatel z přilehlých bytů a obchodů. Pyrotechnici pak balíček zničili.

Braniborská policie na svém twitterovém účtu uvedla, že se skutečně potvrdilo podezření na nekonvenční výbušné zařízení. Balíček o velikosti 40 krát 50 centimetrů donesl doručovatel do lékárny v centru braniborské metropole. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Prodej Agrofertu

Srovnáte prodej Explosie s Agrofertem. Ale ač nejsem pro prodej Explosie ani nechci hájit Babiše, cožpak je Agrofert státní? A jestli ne, tak proč by měl kdokoliv prodávat soukromý podnik a pak z něj dotovat stát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Reportér ČT kope do Poláků, protože se ozvali proti Ukrajincům

18:39 Reportér ČT kope do Poláků, protože se ozvali proti Ukrajincům

V Londýně proběhlo tento týden setkání představitelů evropských mocností s ukrajinským prezidentem V…