Nenávidím vás. Chci tu jen šukat holky a utrácet vaše prachy. Imigrant plival po lidech, močil na lavičku a pak se pokoušel o znásilnění

29.07.2016 10:53

Zatímco v Německu a Francii muslimští migranti organizují teroristické útoky, ve Švédsku zatím „pouze“ znásilňují a sexuálně obtěžují místní ženy. Poslední takový případ se odehrál v pátek v ranních hodinách.

Nenávidím vás. Chci tu jen šukat holky a utrácet vaše prachy. Imigrant plival po lidech, močil na lavičku a pak se pokoušel o znásilnění
Foto: Hans Štembera
Popisek: Modlící se muslimové

Švédsko figuruje na žebříčku zemí s největším počtem znásilnění na předních místech. Kritici liberální imigrační politiky tvrdí, že hlavním důvodem je příliš velký počet muslimských migrantů v zemi. Naopak zastánci přistěhovalecké politiky „otevřených dveří“ argumentují tím, že vysoká čísla související se znásilněním jsou pouze důsledkem změny metodiky a posuzování těchto trestných činů. Ať už mají pravdu zastánci, nebo odpůrci masové imigrace, znásilňování pro Švédsko představuje velký problém.

Ve švédském městě Vimmerby nakonec podle britského deníku The Express nedošlo k nejhoršímu, přesto si sexuálně obtěžované dívky neúspěšným sedmadvacetiletým žadatelem o azyl odnesly trauma, ze kterého se budou vzpamatovávat ještě dlouho. „Nenávidím všechny Švédy. Jsem tady jenom proto, abych šukal švédský holky a utrácel jejich prachy,“ pokřikoval mladý muslim na čtyři dívky na hlavním náměstí v časných ranních hodinách.

Celý text v angličtině máte k dispozici ZDE

Muž chvíli dívky sledoval, a když mu sdělily, aby s tím přestal, začal na ně pokřikovat a plivat. Vedle toho si sundal kalhoty a začal močit na jednu z okolních laviček. Následně se podařilo přivolat policii, která sedmadvacetiletého migranta zatkla a obvinila za exhibicionismus a sexuální obtěžování. Při prověřování jeho totožnosti policisté zjistili, že muž by měl být v nejbližší době deportován ze Švédska do své domovské země.

Jak uvádí The Express, obviněný je nyní ve vazbě a očekává se, že bude neprodleně vyhoštěn ze země. „Podle nejmenovaného policejního úředníka by však nové trestní stíhání mohlo celý proces deportace zpomalit,“ uvádí britský deník a dodává, že podle jedné z obětí jeho sexuálního obtěžování byla chvíli před tím společně se svými kamarádkami terčem dalšího sexuálního obtěžování. „Snažím se na to nemyslet. Celá událost však na mě bude mít nepříznivý vliv. Budu se bát chodit večer domů,“ sdělila médiím dvacetiletá dívka.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pro

Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Válka na Ukrajině

Pane senátore, opravdu věříte tomu, že má Ukrajina šanci Rusko porazit, a že ji USA a ostatní budou podporovat do nekonečna? Nechápejte mě špatně, přeji si, aby Ukrajina Rusko porazila, ale myslím, že je to dost nereálná vize. A co mě ještě na vašem komentáři zarazilo je, že v něm vůbec nepíšete o m...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zneužitý atentát? Žantovský sekl „odborníka“. Trefil se mu do vzdělání

4:44 Zneužitý atentát? Žantovský sekl „odborníka“. Trefil se mu do vzdělání

TÝDEN V MÉDIÍCH Smutný je pohled na média, která se uchylují k výkřikům, že šiřitelé ruské propagand…