Neposlouchal jste nás a dopadlo to špatně, naštvali se prý poradci Donalda Trumpa. Teď jej čeká tvrdý dril

30.09.2016 7:17

Poradci Donalda Trumpa toho mají plné zuby. Trump je neposlouchal a dopadlo to špatně. List New York Times hovořil se sedmi z nich a všichni byli frustrovaní a demotivovaní. Podobně to poradci řekli i televizi Fox News. Teď si ho chtějí podat. Projde drilem. Bude cvičit jako Hillary Clintonová. Nebo taky jako Ronald Reagan, Barack Obama a všichni ti další. Píše o tom dnešní Mladá fronta Dnes.

Neposlouchal jste nás a dopadlo to špatně, naštvali se prý poradci Donalda Trumpa. Teď jej čeká tvrdý dril
Foto: archív autora
Popisek: Clintonová, Trump
reklama

Není to žádná ostuda: George Bush mladší na debaty trénoval tři měsíce dvakrát denně. Všichni kandidáti měli někoho, na němž se cvičili.

Také Trump tím měl projít. Poradci dokonce vytvořili improvizované jeviště a chtěli, aby začal nacvičovat s figurantem, který bude představovat Hillary.

Trump ale nechtěl. Radši si povídal o tématech jen tak, příležitostně a podle nálady.

Dokonce nepochodil ani Trumpův guru, bývalý šéf televize Fox News Roger Ailes, který se pokusil zřídit „výcvikový tábor“ na Trumpově golfovém hřišti v Bedminsteru v New Jersey.

Poradci se na poslední chvíli aspoň snažili nastrkat Trumpovi do hlavy seznam obratů a gest, jež používá Clintonová, když je v úzkých. Podle jednoho z nich se však nezdálo, že by tomu věnoval pozornost.

Trump se údajně na tyto věci nedokázal soustředit.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

15:58 Václav Vlk, signatář Charty: O Babišovi si můžete myslet, co chcete. Ale představte si, že by koronu měli řešit Fiala s Kalouskem...

Signatář Charty 77 Václav Vlk má za to, že řada lidí sice nemusí milovat Andreje Babiše (ANO), ale v…