Nepřátelé Milionu chvilek vyjmenováni. I na co se mohou těšit

14.06.2021 7:47

Předseda spolku Milion chvilek pro demokracii Benjamin Roll vyjmenoval politiky a osobnosti, s nimiž hodlá bojovat. Zmínil členku Rady ČT Hanu Lipovskou, Václava Klause, Andreje Babiše i Tomia Okamuru.

Nepřátelé Milionu chvilek vyjmenováni. I na co se mohou těšit
Foto: Hana Brožková
Popisek: Benjamin Roll z hnutí Milion chvilek pro demokracii

Roll je odhodlán s Milionem chvilek pro demokracii dál ovlivňovat veřejné dění. Má totiž pocit, že před těmito volbami se hraje opravdu o hodně. Hraje se podle něj o tolik, že je připraven obětovat i soukromý život.

Anketa

Je korektní, jak Andrej Babiš nadává Pirátům kvůli migraci?

97%
2%
hlasovalo: 25081 lidí

„Milí a vzácní přátelé, takhle jsem si rok 2021 nepředstavoval. Původně jsem chtěl v červnu dokončit školu, chystat se na roli faráře, plánoval jsem dokonce svatbu a těšil se na život po pandemii. Jenže ta nebetyčná drzost Andreje Babiše, Marie Benešové, Miloše Zemana, Martina Nejedlého, Tomia Okamury, Vojtěcha Filipa, Václava Klause, Hany Lipovské a dalších, mi prostě nedá spát,“ napsal v úvodu svého příspěvku na sociální síti Facebook Roll.

Zdá se mu, že na místo nových osobností se do popředí zájmu veřejnosti dostávají další „gauneři“ a svou sílu uplatňuje v Česku i Ruská federace.

„Únos našeho státu musí skončit! Ale nesmíme si lhát do kapsy. Oni se penězovodů, slávy, vlivu a moci jen tak sami nevzdají,“ upozorňuje Roll a hlásí, že je třeba lidem jako je Babiš, Okamura a další vystavit stopku. Chce tak učinit na demonstraci 20. června. 20. června chce ukázat, že populismus narazil.

„Pravda, láska a odvaha musí v naší zemi konečně začít vítězit nad lží, nenávistí a zbabělostí. Je to na nás!“ zvolal v závěru svého příspěvku Roll.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Z USA Pavlu Fischerovi a dalším: Nord Stream 2? Celé jinak

9:51 Z USA Pavlu Fischerovi a dalším: Nord Stream 2? Celé jinak

Plynovod Nord Stream 2, vedoucí pod baltským mořem mezi Ruskem a Německem, stále mnohým nedává spát.…