Nepravomocně odsouzená strážkyně levné elektřiny Vitásková definitivně končí ve funkci

31.07.2017 16:07 | Zprávy
autor: vef

Šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková končí ve funkci. Zítra ji nahradí nově vzniklá Rada ERÚ. V čele úřadu Vitásková stála od roku 2011.

Nepravomocně odsouzená strážkyně levné elektřiny Vitásková definitivně končí ve funkci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková

Vitásková v minulosti čelila mimo jiné kritice kvůli jmenování Renaty Vesecké. Pokoušel se ji odvolat například bývalý ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

O čem (na)mají politici rozhodovat

Vy jste pro, aby vláda nebo politici nařizovali za jakého počasí se smí pít alkohol a co dělat nebo nedělat? Vedra jsou šílená, to ano, ale rozhodnutí, co s tím bude kdo dělat by mělo být na jedincích ne politicích, nebo podle vás ne?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

16:45 Místo ochranky fotograf a mluvčí. Macinka prozradil o Pavlovi

Prezident Petr Pavel se chystá na summit NATO, ačkoliv podle rozhodnutí vlády nebude vedoucím české …