Nepustíme sem jediného uprchlíka, udeřila polská premiérka

25.03.2016 14:42 | Zprávy
autor: mp

Polská vládní strana Právo a spravedlnost v čele s Beátou Szydlovou sáhla k razantnímu gestu. Po útocích v Bruselu polská premiérka jasně řekla, že Polsko nepřijme ani jednoho uprchlíka. Informuje o tom ČTK.

Nepustíme sem jediného uprchlíka, udeřila polská premiérka
Foto: Archiv
Popisek: Polsko

„Po tom, co se včera (v úterý) stalo v Bruselu, nemůžeme v této chvíli říci, že souhlasíme s přijetím jakékoli skupiny migrantů,“ řekla Szydlová v soukromé televizní stanici Superstacja. „Jsme povinni především zajistit bezpečnost našich občanů,“ doplnila.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

16:42 „Rakušan prokazatelně lhal“. Děsivé vzpomínky na střelbu na fakultě

Spolek Věci zásadní v komentáři pro ParlamentníListy.cz připomíná dva roky od tragické střelby na FF…