Nervy řidičům nadále tečou. Nový registr je stále nestabilní

17.07.2012 20:04 | Zprávy
autor: ann

Centrální registr vozidel. Noční můra ministra dopravy Pavla Dobeše, ale i mnohých řidičů, kteří čekají ve frontách. Ani po týdnu od zpuštění registr nefunguje, tak jak má.

Nervy řidičům nadále tečou. Nový registr je stále nestabilní
Foto: LIDEM
Popisek: Exministr dopravy Pavel Dobeš

Fungování nového registru vozidel se toto úterý v řadě měst zlepšilo. Mobilní týmy ministerstva dopravy zasahovaly na devíti pracovištích, kde se vyskytly největší problémy, informoval ČTK mluvčí resortu Martin Novák.

Podle informací z jednotlivých pracovišť trvalo na mnohých místech přihlášení vozidla stále výrazně déle než dříve a systém je nestabilní. Na většině pracovišť se také tvořily fronty. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

16:28 Zeptejte se Pavla. Babiše rozesmál novinář

Premiér Andrej Babiš, který se ve čtvrtek účastní v Polsku Konference k obnově Ukrajiny, se krátce v…