Nesnáším čeládku. Nikoho nezajímáš. Řeporyjský starosta debatoval se čtenářem

02.05.2020 18:09 | Zprávy
autor: mp

Z PROFILŮ Starosta pražských Řeporyjí usedl k počítači a odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. „Pomocné síly v zemědělství jsou den ode dne drzejší,“ odpověděl po cimrmanovsku jednomu z voličů. Prozradil také, zda Řeporyje nepovažuje za „díru“.

Nesnáším čeládku. Nikoho nezajímáš. Řeporyjský starosta debatoval se čtenářem
Foto: Repro Facebook
Popisek: Pavel Novotný během kandidátského projevu na post 1. místopředsedy ODS na 29. kongresu strany

Starosta Řeporyjí Pavel Novotný odpověděl na několik dotazů čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Pomocné síly v zemědělství jsou den ode drzejší. V jedné z odpovědí citoval také slova ze hry Záskok Divadla Járy Cimrmana. To když reagoval na slova voliče, který dal najevo, že Novotného považuje za vulgárního politika, který nectí tradice a nevšiml si, že se v ODS jedná slušně.

„Pane Novotný, proč zacházíte do detailů o vyšetření na psychiatrickém odd. ÚVN, ani mne nezajímá, kolik dnů jste tam strávil, už vůbec se neohrazujte svým IQ, neptal jsem se a ani nehodnotil prezidenta Zemana, byla řeč o Vás a o močení na hroby, pozvracení někoho, o chlívu, který vypouštíte na lidi a své oponenty či kritiky. Za mne děkuji Bohu, že si politici napříč politickým spektrem nepodávají kliku na psychiatrickém odd., aby nás později ujišťovali, že nejsou psychopaté.
V nějakém rozhovoru jste o sobě tvrdil, že jste úspěšný bulvární novinář... dle mne jste jen vulgární člen ODS, který nectí tradice a nestačil si všimnout, že se tam jedná slušně.
Já jsem s Váma krávy nepásl a na pivo spolu nechodíme, vyprošuji si, abyste mne netituloval blbem, děkuji, ale pakliže Vám to zvýší sebevědomí .... pochopím to,“ napsal jeden ze čtenářů.

A Novotný mu odpověděl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…