Netočte to. Šafrův web šíří "senzační odhalení" o Babišovu štábu

5. 8. 2017 15:42

Server Občasník.eu nahlédl pod pokličku hnutí ANO a zjistil, že Andrej Babiš a jeho lidé si velmi hlídají, co kdo kde natočí či nafotí.

Netočte to. Šafrův web šíří "senzační odhalení" o Babišovu štábu
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Ve Vlčnově se konala tradiční jízda králů a byli tam i někteří politici
reklama

Andrej Babiš nelení a stejně jako řada jiných politiků celé léto objíždí voliče a debatuje s nimi. Podzimní volby jsou přece jen stále blíž. Server Občasník.eu ovšem zjistil, že Babišův tým si velmi hlídá, co z vystoupení druhého nejbohatšího Čecha mezi lidmi pronikne do veřejného prostoru. Dokazuje to ostatně video z diskuse Andreje Babiše se zástupci sportu. Debatu spolupořádal fotbalový klub FC Vysočina.

Celý článek naleznete zde

V jednu chvíli se k Babišovi přitočí starostka bedřichovského Sokola Liběna Menšíková a zatímco Babiš podepisuje svou knihu O čem sním, když náhodou spím, pustí se s ním dáma do řečí. Záznam jejich rozhovoru však trvá jen dvacet vteřin. Natáčení totiž zarazí manažerka ANO Jana Líbalová. „Netočte to, je tam ubrus s logem FC Vysočina,“ utne nahrávání svého šéfa.

Text převzal web Pavla Šafra Forum24.cz, který proti Andreji Babišovi útočí stabilně. Tentokrát si z celé scénky vybral do titulku výzvu „netočte to“ a odprezentoval text s titulkem „VIDEO: Ze zákulisí. Netočte to, hlídá si Babišův tým, co se kde objeví“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Já tam byl. Když Kalousek pil. A blil.“ Další, dosud neznámé svědectví o propojení kšeftů a politiky s kořalkou v krku

4:44 „Já tam byl. Když Kalousek pil. A blil.“ Další, dosud neznámé svědectví o propojení kšeftů a politiky s kořalkou v krku

ParlamentníListy.cz přinesly v neděli několik ukázek týkajících se knihy novináře Radka Kedroně. Pop…