Neumíte vybrat daně a snižujete platy učitelům, kritizuje vládu Jarolím

01.05.2012 10:00 | Zprávy
autor: joh

Tomáš Jarolím (VV) ostře kritizuje plánované snížení platů učitelům. Přitom stát podle něj nedokázal vybrat na daních 118 miliard korun.

Neumíte vybrat daně a snižujete platy učitelům, kritizuje vládu Jarolím
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomáš Jarolím

Avizované snížení objemu finančních prostředků určených na platy učitelů a školských pracovníků ve školách všech stupňů v objemu minimálně 2,5 mld. Kč se podle Jarolíma může mj. odrazit i v přeřazování učitelů a učitelek z 9. do 8. platového stupně, a to v rozporu s jejich kvalifikací i skutečně vykonávanou prací.

Odpuštěno 40 miliard pokut

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Sankce

Byl byste pro plošné zrušení sankcí proti Rusku nebo problém vidíte jen v tom, že jsou podle vás mnohdy uvalovány neoprávněně a celkově je tedy považujete za správné (jestli účinné je jiná věc). A jak by tedy třeba EU měla reagovat na to, že Rusko rozpoutalo válku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nešel mu internet. Zavolal na Vodafone. A narazil

19:21 Nešel mu internet. Zavolal na Vodafone. A narazil

Máte novou občanku? Pak vám společnost Vodafone v případě výpadku internetu nemusí zaplacené připoje…