Neuvěřitelné VIDEO: V hlavní roli Okamurův poslanec a redaktorka ČT. Jde o vážnou věc

14.03.2018 11:54

Poslanec SPD Lubomír Volný pronajímá již pět let byty chudým rodinám. Reportéři České televize nyní nahlédli do jednoho z bytů, pod podmínkou anonymity. Nájemníci se totiž bojí, že by je Volný z bytů podřadné kvality vyhodil. A to přitom od nájemníků dostává nájemné, které cenou odpovídá luxusnímu bydlení. Sám poslanec zveřejnil video, jak odbývá redaktorku ČT, která se ho na celou věc ptala, a veřejnoprávní TV označil za „štvavý vysílač“.

Neuvěřitelné VIDEO: V hlavní roli Okamurův poslanec a redaktorka ČT. Jde o vážnou věc
Foto: Repro Facebook
Popisek: Poslanec SPD Lubomír Volný v ostrém dialogu s reportérkou ČT
reklama

Reportéři ČT natáčeli v Ostravě. Lidé se na kameru obávali mluvit, prý nesmí. A sám Volný odmítl natáčení. „Za byt jsem platila 11 tisíc. Za dva lidi,“ rozmluvila se pak jedna z osob. Dohromady s energiemi to potom vyšlo na patnáct tisíc. Smlouva, do které se reportérům podařilo nahlédnout, byla na 17 tisíc pro desetičlennou rodinu v bytě 3+1, včetně služeb a energií. 

Pořad Reportéři ČT můžete najít ZDE.

Anketa

Vadí vám, že Andrej Babiš vládne tak dlouho bez důvěry?

12%
88%
hlasovalo: 13460 lidí

Nájmy lidem pomáhá hradit stát, respektive úřad práce. Dávky na bydlení však většinou celé náklady nepokryjí. Ani to však Volnému nevadí. „Máte pro ty lidi lepší variantu?“ zeptal se reportérky, když se jej přeptala na to, zda je v pořádku, že lidé často musejí doplácet nájmy z dalších dávek nebo z dalších příjmů. Okamurovci pak svého poslance hájí, najdou se však i tací, kteří kvůli němu v hnutí skončili. 

On sám, kritik těch, kteří nepracují, byl v letech 2015 a 2016 v evidenci úřadu práce. Reportérce se však k tomuto období vyjadřovat nechtěl. 

Na svém facebookovém profilu se po odvysílání pořadu objevilo jeho vyjádření a také video. 

„Jsem politik, ale nejsem štvaná zvěř, jsem svobodný občan této země a nebudu se bavit s nikým, ke komu nemám důvěru, odmítám se bavit s někým, kdo se na mě vyřítí před WC, anebo v noci na ulici a začne agresivně štěkat. Ne, takovou povinnost opravdu nemám ani já, ani Vy a nedokážu takové chování nejen presstitutům tolerovat! Čtvrtpravdy, bílá pravda, manipulace i přímé lži, to vše zvládá ČT ve svých předtočených pořadech na jedničku, a proto veřejně prohlašuji, že s tímto štvavým vysílačem odmítám spolupracovat na výrobě jimi předtočených, a tudíž zmanipulovatelných pořadů, protože přesně podle Murphyho zákonů, co může ČT zmanipulovat, to zmanipuluje,“ poznamenal Volný, pro nějž je podle jeho slov ČT rozkradená zprivatizovaná organizace, která neinformuje, ale přímo dělá politiku na objednávku. „Nic takového jako ‚veřejnoprávní média‘ v České republice neexistuje.“

„Soudružka reportérka mě vyslýchá, ale sama odmítá odpovědět na otázku: Kolik lidí bydlí v bytech, na kterých se tak nemorálně obohacuji? Proč? No přece proto, že by se jim špatně stříhala její odpověď,“ zmiňuje Volný, podle něhož není 16 tisíc korun měsíčně nájemné za byt se všemi energiemi pro 12člennou rodinu obchod s bídou, ale nedobrovolná charita. :)

„Nemám problém si o své životní situaci popovídat se skutečným novinářem, ale také vím, že je zbytečné novináře hledat na Kavčích horách,“ uzavřel Volný.

Celé vyjádření poslance Volného:

S ČT UŽ NIKDY BEZ VLASTNÍ KAMERY

Když ochutnají vlastní "medicínu", odmítají presstituti odpovídat , zajímavé, ale nepřekvapující , když se někdo považuje za "veřejnoprávního" poloboha, proč by se choval k lidem jako k sobě rovným ?

Práce "veřejnoprávních bohů" z protičeské televize se sídlem na Kavčích horách. Sekání do krku, přerušování, manipulativní otázky, kamera pod nosem, jak se ovšem situace změní když i Vy máte kameru a kladete nepohodlné otázky soudružce reportérce ve 21:30

Jsem politik, ale nejsem štvaná zvěř, jsem svobodný občan této země a nebudu se bavit s nikým, ke komu nemám důvěru, odmítám se bavit s někým, kdo se na mě vyřítí před WC a nebo v noci na ulici a začne agresivně štěkat. Ne takovou povinnost opravdu nemám ani já ani Vy a nedokážu takové chování nejen presstitutům tolerovat!

Čtvrt- pravdy, bílá-pravda, manipulace i přímé lži, to vše zvládá ČT ve svých předtočených pořadech na jedničku, a proto veřejně prohlašuji, že s tímto štvavým vysílačem odmítám spolupracovat na výrobě jimi předtočených a tudíž zmanipulovatelných pořadů, protože přesně podle Murphyho zákonů, co může ČT zmanipulovat, to zmanipuluje.

ČT je pro mě rozkradená zprivatizovaná organizace, která neinformuje, ale přímo dělá politiku na objednávku.
Nic takového jako "veřejnoprávní média" v České republice NEEXISTUJE.

Co je podstatou tohoto našeho mikrosouboje?

Soudružka reportérka mě vyslýchá, ale sama odmítá odpovědět na otázku: "kolik lidí bydlí v bytech, na kterých se tak nemorálně obohacuji"? Proč, no přece protože by se jim špatně stříhala její odpověď

Podle mě totiž 16000?- Kč měsíčně za byt se všemi energiemi pro 12 člennou rodinu není obchod s bídou, ale nedobrovolná charita. Nicméně věci, které se ČT nehodí do jejich ideového cíle, se prostě buďto nezveřejní vůbec a nebo se zaspinují.

Opakuji, že jsem vše dobrovolně zveřejnil více než rok před volbami.
Toto je NEPOPIRATELNÁ informace, kterou soudružka redaktorka "s radostí vynechala".
Opakuji také, že jsem nekupoval dům pro "obchod s bídou, ale pro sebe a svou rodinu. (viz. odkazy níže.)

Jediné, co mi může být vyčítáno je to, že jsem odmítl skončit v exekuci a dům pronajal.
A to poté, když jsme zjistili, že přestože jsme zvládli život mezi Afričany v Londýně a mezi Maory na Novém Zélandu, nezvládneme život v ostravské čtvrti mezi vlastními spoluobčany a stali jsme se obětí masového "white flight" z této čtvrti.

Nemám problém si o své životní situaci popovídat se skutečným novinářem, ale také vím, že je zbytečné novináře hledat na Kavčích horách.

Příběh o "krtcích" ODA, Realistů a Rozumných v řadách RK SPD MSK bude brzy následovat.
Nikoho zřejmě nepřekvapí, že soudružka redaktorka, která nemohla nevědět s kým natáčí svou reportáž, protože jsem ji osobně o všem informoval, opět TICHEM CENZUROVALA jasná a nezpochybnitelná fakta o lidech, kteří vstoupili do SPD se svou vlastní agendou a když se jim nepovedlo nás ani zneužít, ani rozvrátit zevnitř, tak nás dnes alespoň falešně napadají.

Vystoupili jste veřejně, lhali o nás a tak jak je libo, veřejný mediální "tumáš guláš" bude následovat

 

Mgr. Lubomír Volný

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

7:54 Hnus minulosti. A Poche. Pláč za Petříčka rázně přerušen

Po prohraném boji o předsednictví ČSSD se ministr Tomáš Petříček bude zřejmě poroučet i z funkce min…