Nezakazujme kouření. Lidi musíme informovat, myslí si Bendl

30.03.2013 19:27 | Zprávy
autor: joh

Ministr zemědělství Petr Bendl je v rozporu s ministrem zdravotnictví Leošem Hegerem. Ten by totiž rád zásadně omezil kouření v Česku, Bendl si ale myslí, že řešením je informační kampaň, nikoli zákazy. Uvedl to v rozhovoru pro server iDNES.cz.

Nezakazujme kouření. Lidi musíme informovat, myslí si Bendl
Foto: Repro Foto: Prima family
Popisek: Ministr zemědělství Petr Bendl v pořadu Prima family Partie

„Tabák je u nás v kompetenci ministerstva zemědělství, tudíž není o čem diskutovat. Takto je to dáno zákony, jež upravují kompetence jednotlivých resortů,” vysvětlil Bendl, proč jej problematika zajímá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Nechcete to zabalit?

Co jste jako ministr dokázal mimo to, ze jste naštval dost lidi? Jak dlouho připravujete ten mediální zákon? Dlouho a pak vám ho sama vláda shodí ze stolu, takže zákon k ničemu a opět se ptám, co jste teda dokázal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…