Nouzový stav životy nechrání, zní z Trikolóry

26.03.2021 13:05 | Zprávy

Poslanci hnutí Trikolóra nepodpoří prodloužení nouzového stavu. Potvrdila to úřadující předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková s tím, že Trikolóra celou dobu odmítá jak nouzový stav, tak již dříve schválený pandemický zákon.

Nouzový stav životy nechrání, zní z Trikolóry
Foto: Trikolóra
Popisek: Trikolóra
Jak zároveň upozornil předseda odborné komise pro zdravotnictví Trikolóry primář Marek Zeman, ani přes dosavadní přísná vládní opatření se epidemiologická situace v naší zemi nijak příliš nezlepšuje. „Takže dejme sbohem velikonočním svátkům kdekoliv mimo domov. Samozřejmě pokud prodloužení nouzového stavu schválí Sněmovna. Musíme prý vydržet, světlo na konci tunelu je "na dohled". Nevím, nevím, podle mě jediné řešení, které se nabízí, je urychlená vakcinace, samozřejmě dobrovolná, co největšího počtu lidí. Nekonečné "lock-downy" nejsou správnou cestou,“ napsal doktor Zeman s tím, že už po první vakcíně významně klesá možnost těžkého až smrtelného průběhu onemocnění Covid-19. 
 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Střelba na FF

Je to opravdu hodně smutný příběh. Podle vás hrozí jeho zametení pod koberec. Co myslíte, že se mělo stát a nestalo? Zmiňujete třeba Rakušana, ale co s ním, když už není ministr? Co se stalo není určitě jeho vina, měl by tak být podle vás i on nebo někdo jiný z politiků potrestán? Jak? Za co?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

18:45 „Tohle jsou dezinformace.“ Kalousek udeřil na Pokornou z Deníku N

Bývalý ministr financí Miroslav Kalousek zareagoval na výtky novinářky Zdislavy Pokorné z Deníku N k…