Nová čísla: Zeman letí nahoru, ČSSD se drží. Zato ti lidovci... A co na to prezident?

09.05.2017 7:50 | Zprávy
autor: vef

Deset procent. Magická hranice, na kterou musejí dosáhnout lidovci ve spojení se Starosty a nezávislými, aby se dostali do Poslanecké sněmovny. Zatím však na tuto hranici nedosáhli. Průzkum společnosti Médea Research přinesl časopis Týden. Průzkum zároveň také potvrdil rostoucí dominanci prezidenta Miloše Zemana v prezidentských volbách.

Nová čísla: Zeman letí nahoru, ČSSD se drží. Zato ti lidovci... A co na to prezident?
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Pavel Bělobrádek

KDU-ČSL a STAN mají zatím pouhých 9,4 procenta, což by pro vstup do Poslanecké sněmovny nestačilo. Spojené strany potřebují deset procent. Nestačilo by ani to, že takto ve spojení by lidovci a starostové byli třetím nejsilnějším subjektem na politické scéně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Jednatel firmy

Pokud bych přijal vaši tezi, že jste se stal jednatelem firmy a nemáte s ní nic společného, což z právního hlediska není pravda, ale pokud bych tomu věřil, znamenalo by to, že jste se stal bílým koněm, uvědomujete si to? A udělal jste to vědomě nebo nevědomě? Upřímně nevím, co je horší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Živě z Bruselu: „Vy jste tak marná, že vás ani Rusko nechce“

13:39 Živě z Bruselu: „Vy jste tak marná, že vás ani Rusko nechce“

Před kamerami CNN Prima News to vřelo. Komunistická europoslankyně Kateřina Konečná si tvrdě vjela d…