Nová vláda požádá o důvěru ve sněmovně 18. února

04.02.2014 16:00 | Zprávy
autor: jno, čtk

Poslanecká sněmovna bude jednat o vyjádření důvěry nové koaliční vládě v úterý 18. února od 11:00. O schůzi v tento den požádal předsedu sněmovny Jana Hamáčka nový premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) a poslanci při dnešním schvalování programu aktuální schůze jeho žádost podpořili. Jednání o důvěře zařadili jako nový bod na programu schůze.

Nová vláda požádá o důvěru ve sněmovně 18. února
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman jmenoval vládu premiéra Bohuslava Sobotky

Vládu jmenoval prezident Miloš Zeman 29. ledna. Od té doby má vláda 30 dní na to, aby předstoupila před poslance a o důvěru je požádala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

17:55 „Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

Ukrajina opět čelí kolonám na svých hranicích. Na rozdíl od prvních dnů po vypuknutí ruské invaze se…