Novinář: Západ Rusku škodí, jak může. I nepokojnými dívkami souložícími s kuřaty. Putin se jen brání

07.04.2014 15:11

Novinář Milan Daniel na serveru Britské listy upozornil, že aktivity proruských sil na východě Ukrajiny jsou vyvrcholením vývoje posledních měsíců. Na východě země operují zpravodajské služby z Ruska a jsou odpovědí na působení zpravodajských služeb Spojených států na západě Ukrajiny. Situaci by prý uklidnily jen řádné volby.

Novinář: Západ Rusku škodí, jak může. I nepokojnými dívkami souložícími s kuřaty. Putin se jen brání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Václavském náměstí proběhl protest Za vaši i naši svobodu-Ne ruské okupaci Ukrajiny

Daniel kritizuje NATO, které prý svou politikou dosáhlo jen ničení obrovských materiálních hodnot a zmaření lidských životů.

Rusko je systematicky okopáváno

Rusko je prý systematicky okopáváno, jeho lidskoprávní agenda je už programově zpochybňována. „I prostřednictvím nepokojných kundiček souložících s kuřaty v pravoslavném chrámu a k plivání jsou využívány všechny možnosti, včetně nesnesitelně úspěšných her v Soči,“ napsal nevybíravě novinář Milan Daniel.

Celý článek ZDE

Mezinárodní společenství v režii USA prý Rusku provádělo všechno možné, ale nebyla to přátelská spolupráce. Podle Daniela se Rusko cítí ohroženo, a tak vytváří protitlak.

Poměry na Ukrajině uklidní jen demokratické parlamentní volby

„Oba tábory dosahují svých cílů nedemokratickými prostředky, nátlakem, oba tábory reprezentují samy sebe a své donátory v pozadí, nicméně v nedemokratických vodách mají sílu poměry změnit. Jedinou cestou k legitimizaci poměrů jsou ale demokratické parlamentní volby. Jenže ty se nechystají,“ uvádí Milan Daniel.

O propasti mezi východem a západem Ukrajiny se prý ví už dlouho. Řešením by byla federalizace země. S tím by údajně Západ nesouhlasil. Ten si přeje Ukrajinu v rozvratu.

Daniel teď vidí šanci pro českou diplomacii. Česko je vnímáno na Ukrajině jako přítel a může tedy prosazovat federalizaci země. Jen takové řešení nesmí přijít příliš pozdě.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vfe

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejsou zváni! Okamura vyhnal štáb ČT, lidé se přidali a pískali. Velké dusno

8:18 Nejsou zváni! Okamura vyhnal štáb ČT, lidé se přidali a pískali. Velké dusno

Konfliktem s pracovníky České televize skončil další předvolební jarmark SPD. Novináři si zblízka na…