„Funkcionáři i členové ODS, v podivuhodně dojemném souznění s mnoha komentátory novin a časopisů i rádobypolitology, sami sebe léta přesvědčovali o tom, že TOP 09 je pouze béčkem ODS. Že je stranou na jedno použití, že Karel Schwarzenberg je už moc starý na to, aby mohl někoho vést, že Miroslav Kalousek stranu neudrží pohromadě. Že topka už vyčerpala své možnosti a že brzy skončí v propadlišti politických dějin. Vývoj tomu nenasvědčuje. Co z toho ODS vyvodila, není známo,“ píše Buchert.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


