Novinář, který sebou řízl na oslavě u Zemana, promluvil: Chtěli mě zabít

28.01.2018 20:41

Novinář Milan Rokytka, který zkolaboval v Top Hotelu chvíli po oslavě úspěchu Miloše Zemana v prezidentských volbách, tvrdí, že do bezvědomí upadl proto, že se ho pokusili otrávit. „Nájemní mediální vrazi se mě zřejmě pokusili otrávit,“ řekl novinář.

Novinář, který sebou řízl na oslavě u Zemana, promluvil: Chtěli mě zabít
Foto: red
Popisek: Milan Rokytka
reklama

Jak sám neúspěšný prezidentský kandidát Jiří Drahoš již mnohokrát říkal, zahraniční rozvědky monitorovaly a ovlivňovaly volby v naší republice, a to často pod novinářským krytím. Jako příklad lze uvést atak feministky na hlavu státu nebo to, že vyhrožovali fyzickým napadením i mluvčímu Hradu Jiřímu Ovčáčkovi.

Anketa

Jste ochotni podat ruku příznivci kandidáta, kterého jste ve 2. kole nevolili a říct: Jsme všichni Češi, pojďme se na to vykašlat. ?

84%
16%
hlasovalo: 9673 lidí

Novinář Rokytka je přesvědčen o tom, že se mu někdo chtěl mstít, jelikož TOP článek Postoj neslušného člověka a vlastizrádce z pera vědeckého pracovníka v penzi Drahomíra Jurajdy byl v kruzích zemanovců před volbou prezidenta velmi populární, čtený, komentovaný a sdílený desítkami tisíc lidí a odhalil pochybný mravní profil vyzyvatele a přispěl nesporně k jeho těsné porážce.

Původní zdroj ZDE.

„Nemohu vyloučit, že mi někdo vhodil do nápoje ze msty nějaký sofistikovaný jed, po kterém jsem zkolaboval,“ řekl a dodal, že nebýt zásahu několika kolegů, kteří nebyli hyenističtí a zavolali záchrannou službu, nemusel již být živ a vlastizrádné pražské kavárně dále na obtíž.

Dále se nechal slyšet, že chce poděkovat statečnému Karlu Sedlákovi a Janu Šoltovi. „Doufám, že policie ostatní přítomné novináře za neposkytnutí povinné pomoci podle paragrafu 150 zákona č. 40/2009 Sb. odstíhá a státní zástupce zažaluje,“ uzavřel Rokytka.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: nab
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Aféra Fridrichová: Xaver otevřel stavidla. A na ČT se to valí. Celé to bylo jinak?

11:01 Aféra Fridrichová: Xaver otevřel stavidla. A na ČT se to valí. Celé to bylo jinak?

Mělo 168 hodin vysílat slova Jany Maláčové? Podle Nory Fridrichové určitě ano, prý je nezajímala spr…