Noviny: Armáda skoro zdvojnásobí objednávku neprůstřelných vest

25.06.2015 6:09 | Zprávy

Armáda koupí od České zbrojovky skoro dvakrát tolik neprůstřelných vest, než původně předpokládala. Uvedly to dnes Lidové noviny (LN). "Už předjednáváme navýšení objednávky," citují ministra obrany Martina Stropnického (ANO).

Noviny: Armáda skoro zdvojnásobí objednávku neprůstřelných vest
Foto: Daniela Černá
Popisek: Pietní akt v Ostravě

Za odběr původně objednaných 2291 vest má zaplatit ministerstvo zbrojovce 68 milionů, spolu s dalšími skoro dvěma tisíci kusů půjde dohromady podle neoficiálních údajů asi o 120 milionů Kč, píšou LN.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam, čtk

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Slibujete stabilizaci ceny. Znamená to tak, že ale zlevňovat známku nebudete, i když její navýšení kritizujete? Není to pokrytecké?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Holec nevěřil svým uším. Pavlův projev při jmenování Babiše ho nadzvedl

20:15 Holec nevěřil svým uším. Pavlův projev při jmenování Babiše ho nadzvedl

Česko má po dlouhé době znovu českého premiéra. Kontrast mezi Andrejem Babišem a Petrem Pavlem přito…