Nový ministr Běhounek? Nejprve by musel sehnat alespoň nějaké lidi. Teď už nerozumí vůbec

04.03.2021 20:21 | Zprávy
autor: vef

Někdejší hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek se v dnešním pořadu Dvacet minut Radiožurnálu vyjádřil mimo jiné i ke spekulacím, že by snad měl vystřídat na pozici ministra zdravotnictví Jana Blatného. „Jsme v háji,“ oglosoval také současnou situaci.

Nový ministr Běhounek? Nejprve by musel sehnat alespoň nějaké lidi. Teď už nerozumí vůbec
Foto: Redakce
Popisek: Jiří Běhounek (ČSSD)

Úvodem Jiří Běhounek popsal stav, ve kterém se právě nalézáme. „Velice stručně jsem ho popsal již 3. února, když jsem řekl, že jsme v háji. Bohužel se to prohloubilo a nastalo to díky tomu, že jsme všichni udělali od loňského března množství zbytečných chyb. Věřím, že se z toho nějakým způsobem dostaneme. Není to nic snadného,“ poznamenal Běhounek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …