O čem se mlčí: Dohra Babiše s Korantengem. Petra Paroubková vynáší silná slova, ozvala se i hodně vysoká místa

19.11.2018 8:09

Exmanželka Jiřího Paroubka Petra Paroubková se po skončení vysílání na TV Nova, v němž vystoupila exmanželka Andreje Babiše (ANO), a následném rozhovoru premiéra s moderátorem Rayem Korantengem vyjádřila na svém facebookovém profilu.

O čem se mlčí: Dohra Babiše s Korantengem. Petra Paroubková vynáší silná slova, ozvala se i hodně vysoká místa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petra Paroubková
reklama

„Nedá mi stručně se nevyjádřit. AB je tolik podobný JP, až to zaráží. Jeden neodstoupí ani za nic, druhý se spojí i s Marťany,“ píše Paroubková. „Oba likvidují svoji rodinu. Za oba kopou naprosto stejné exmanželky. A oba jsou evidentně, ač zatím neprokazatelně, namočeni ve špinavých penězích/ praktikách,“ dodala Paroubková. „Z obou jde strach, alespoň já ho mám,“ uzavřela Paroubková s dovětkem, že jen Babiš zatím není chudý důchodce.

Babišova rozhovoru na TV Nova si všiml i komentátor Respektu Ondřej Kundra. Postrádá například informaci, odkdy má Babiš junior švýcarské občanství. „Kdyby ho získal nedávno, mohlo by to ukazovat na účelovost. Babiš mladší je společně s otcem obviněn v případu Čapí hnízdo, Švýcaři k trestnímu stíhání své občany nevydávají,“ poznamenal Kundra. 

A chybí mu i informace ohledně jména přítelkyně, jež s Babišovým synem pobývala na Krymu a Ukrajině. „Znát jméno této Ukrajinky je důležité, v současnosti se o ní podle informací Respektu zajímají české tajné služby. Mapují její vazby a zjišťují, zda o Babišovi mladším nemohla sbírat kompromitující informace. Prvotní zjištění v tomto směru nepřinesla žádné důkazy, prověřování ale dosud nebylo ukončeno,“ poznamenal Kundra. 

Původní text ZDE.

„Andrej Babiš je fakt geniální. Není v této zemi ‚lepší‘ moderátor, kterého by si mohl vybrat pro rozhovor, než je čteč zpráv Rey Koranteng. A zároveň ještě udělá s TV Nova ‚deal‘: Přijdu k vám, ale vy zároveň odvysíláte, a to bez střihu, vystoupení mé bývalé manželky,“ dodal k celé věci také reportér Milan Šíma.

Celý příspěvek Milana Šímy:  

Andrej Babis je fakt genialni. Neni v teto zemi "lepsi" moderator, ktereho by si mohl vybrat pro rozhovor, nez je ctec zprav Rey Koranteng (proc neprijde do Seznamu a neutka se primo s Kubikem nebo Slonkovou nebo s Veselovskym a nebo treba s Vaclavem Moravcem?). A zaroven jeste udela s TV Nova "deal": Prijdu k vam (a zvysim vam tim sledovanost), ale vy zaroven odvysilate a to bez strihu vystoupeni me byvale manzelky. Jo a abych nezapomnel, v tom rozhovoru se ani jednou nesmite zminit, ze jsem trestne stihany a ze jsou diky me trestne stihane i me dve nemocne deti, za ktere bych ale jinak samozrejme polozil i svuj zivot. OK? Jinak "soryjako".

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Superligový novinář Kroupa, hlídač pravdy ze správného hnízda. Budete koukat, čemu všemu se dnes v Česku říká „žurnalistika“

7:44 Superligový novinář Kroupa, hlídač pravdy ze správného hnízda. Budete koukat, čemu všemu se dnes v Česku říká „žurnalistika“

TÝDEN V MÉDIÍCH Už ani spříznění novináři nejsou ochotni věřit tomu, čím ve svých reportážích krmí v…